praca: Pracownik Produkcji - Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 194 ofert

Operator Produkcji

Poznań, wielkopolskie
  • Posted Date: Jun 4 2020.
  • Fabryka GSK w Poznaniu jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści.
  • Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Zeelandia
Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
  • Dbanie o wysoką jakość produktu przez przestrzeganie standardów produkcji,.
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
  • Praca od poniedziałku do piątku.

Pracownik produkcji (mile widziane orzeczenie)

Grupa Profesja
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
  • Posiadasz już pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane).
  • Sieradzka 4C, 60-163 Poznań.

Kierownik Zmiany Produkcji

Arche Consulting
Batorowo, wielkopolskie
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników prawidłowej organizacji pracy.
  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników

Pracownik produkcji

wkruk
Komorniki, wielkopolskie
  • Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
  • Złóż aplikację z przebiegiem Twojej dotychczasowej kariery zawodowej do naszego oddziału…

SANO
Sękowo, wielkopolskie
  • Sano jest producentem pasz, koncentratów i premiksów stosowanych w żywieniu zwierząt.
  • ¡ znajomość obsługi maszyn i urządzeń,.
  • Lipowa 10, 64-541 Sękowo.

Pracownik biurowo-magazynowy

Pekabex
  • Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
  • Przyjmowanie, układanie i wydawanie towarów magazynowych dla produkcji.

aluplast
  • Aż 40% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.
  • Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC.
  • Twoje zadania na tym stanowisku:

Pracownik produkcji i magazynowy

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny
  • Posiadanie zdolności manualnych i sprawność fizyczna, - chęć do pracy i rozwoju, - doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie - dyspozycyjność od zaraz.

Pracownik produkcji / Production worker

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych,.
  • Przygotowanie – rozcinanie zwojów surowca wtórnego,.
  • Dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy.