praca: Pracownik Produkcji - Rakoniewice, wielkopolskie

Strona 1 - 47 ofert

PRACOWNIK PRODUKCJI

ANNA JURGA-PAWLAK PRZETWÓRSTWO OWOCOWO-WARZYWNE
Kościan, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca przy produkcji surówek, kwaszenie kapusty WYMAGANIA:
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

Hoffmann Sp. z o.o.
Śmigiel, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: proste prace na produkcji,pracodawca zapewnia przyuczenie na stanowisko pracy - pracownika produkcyjnego WYMAGANIA:
  • 3 600 - 3 700 PLN.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
wielkopolskie
  • Zatrudniamy ponad 2.100 pracowników (1000 w Polsce).
  • Hjort Knudsen jest duńskim producentem mebli, o 40 letniej tradycji.

PRACOWNIK PRODUKCJI nowa oferta

KOMPOSTPAL
  • Obsługa maszyn do produkcji podłoża pieczarkowego,.
  • Odbiór towaru z linii produkcyjnej,.
  • Mycie maszyn i hal produkcyjnych,.
  • Ul. Prosta 4 64-000 Spytkówki.

Pracownik produkcji nowa oferta

  • Szukasz nowej pracy, a przy tym interesuje Cię rozwój?
  • Lubisz poznawać nowe osoby, ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy?
  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47.

Pracownik Produkcyjny

Okechamp S.A.
Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
  • Samodzielna realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem produkcji oraz poleceniami przełożonego.
  • Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i…

Pracownik działu technologii

JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. Sp.k.
Trzcinica, wielkopolskie
  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do produkcji opakowań,.
  • Zamawianie narzędzi niezbędnych do produkcji opakowań,.

ds. Zaopatrzenia nowa oferta

MAGIK Piotr Domagała
  • Stabilności procesu produkcji, a także zapewnienia optymalnego.
  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na.
  • Umowę o pracę na pełen etat.

Pracownik magazynowy

STIP UNITED Sp z o. o.
Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Przyjęcie towaru z produkcji i przygotowanie go do wysyłki.
  • Stip United Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę.

Pracownik produkcji okien aluminiowych i PCV

Euroklim
Urbanowo, wielkopolskie
  • Producent ślusarki aluminiowej i PCV, firma Euroklim z Urbanowa poszukuje pracownika produkcji.
  • Miejsce pracy: Urbanowo 26 B 64-330 Opalenica.

Manager Produkcji w branży technicznej – j. niemiecki

Domino Polska
  • Zarządzanie pionem produkcji w Zakładzie.
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników produkcyjnych.
  • Doświadczenie w optymalizacji produkcji oraz w zarządzaniu…

MANAGER PRODUKCJI

  • Kierowanie procesami produkcji oraz pracą podległych pracowników.
  • Znajomość systemów zarządzania i optymalizacji produkcji.

Pracownik magazynowy -4200 zł/mc

Fallwork
  • Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy zapraszamy bezpośrednio do naszego biura przy ul.
  • Rozładunek i załadunek surowców i opakowań.

Pracownik produkcji -4000 zł/mc nowa oferta

Fallwork
Opalenica, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Zadzwoń lub przyjść osobiście do naszego biura przy ul.
  • Praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakościowa produktu,.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Praca przy produkcji surówek, kwaszenie kapusty.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Winowicza 1, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie See on map.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy