praca: Pracownik Produkcji - Luzino, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 43 ofert

PRACOWNIK PRODUKCJI - PIEKARNIA

Rumia, pomorskie
  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,.
  • TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:

Pracownik produkcji

GPOIW Polfarm Sp. z o.o.
Chwaszczyno, pomorskie
  • Ubezpieczenie pracownika i jego rodziny,.
  • Aktualnie szukamy osób do pracy na linii do sortowania warzyw.
  • Szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia.

PRACOWNIK PRODUKCJI

POLIPACK
Gościcino, pomorskie
  • Doświadczenia w pracy w systemie trzyzmianowym w obszarze produkcji.
  • Poszukujemy pracowników otwartych na pracę w systemie trzyzmianowym oraz gotowych do pracy…

Pracownik Produkcji - Układaczka Ryb

Białogórze
Gniewino, pomorskie
  • Miejsce pracy: Strzebielinko 22, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie.
  • Zakres obowiązków: Układanie, docinanie i sortowanie ryb w puszkach…

Specjalista ds. obsługi maszyn do produkcji folii, operator...

Strzebielino, pomorskie
  • Obsługę maszyn do produkcji folii,.
  • Doświadczenia w pracy na produkcji,.
  • System szkoleń dla pracowników nie mających doświadczenia w obsłudze maszyn,.

PRACOWNIK PRZYGOTOWALNI SUROWCA

POLIPACK
  • Zamawianie niezbędnych surowców do produkcji,.
  • Każdy nowy pracownik ma dedykowanego opiekuna, który zapewnia pomocą dłoń na starcie,.

Pracownik produkcji-możliwość przyuczenia

STEPKON Sp. z o.o.
Reda, pomorskie
  • Firma STEPKON poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik produkcji.
  • Praca przy produkcji drzwi, schodów i balustrad.
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B.

Pracownik Przetwórstwa Rybnego

Graal S.A.
Kartoszyno, pomorskie
  • Bezpłatny transport do pracy z wybranych miejscowości (np. z Gdyni, Lęborka, Choczewa, Krokowej, Redy, Pucka, Wejherowa, Gniewina etc. );

Pracownik produkcji – dwie zmiany

Lębork, pomorskie
  • Dyspozycyjność w godzinach 6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku;
  • Sortowanie i segregowanie produktów oraz kompletacja;

Operator maszyn do produkcji felg aluminiowych (m)

REMAX Sp. z o.o.
Wejherowo, pomorskie
  • Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
  • Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę?
  • Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności?