praca: Pracownik Produkcji - Kosów Lacki, mazowieckie

Strona 1 - 27 ofert

PRACOWNIK PRODUKCJI

DOBRE OKNA PODSZUS s.c.
Węgrów, mazowieckie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na produkcji przy produkcji okien WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • 3 000 - 4 000 PLN.

Pracownik produkcji

TOMPLAST
Zaręby Kościelne, mazowieckie
  • Wykonywanie zróżnicowanych prac produkcyjnych, np. układanie form na palecie, transport wózkiem paletowym, obsługa linii produkcyjnej.

Sokołów Podlaski - Kierownik produkcji/Technolog produkcji

P.H.U. TOPAZ
Sokołów Podlaski, mazowieckie
  • Kierownik produkcji / Technolog produkcji wyrobów sałatkowych i garmażeryjnych.
  • Organizacja pracy zespołu produkcyjnego i szkolenie pracowników.

Pracownik Produkcji -operator maszyn

B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k.
Małkinia Górna, mazowieckie
  • W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MENEDŻER DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

Nienałty Szymany, mazowieckie
6 000 zł miesięcznie
  • Wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Zarządzanie jakością lub Zarządzanie i inżynieria produkcji.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Opens in a new window.

Spawacz

Polmet Sp. z o.o.
Glina, mazowieckie
  • Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS.

KIEROWNIK DZIAŁU ROZWOJU PRODUKTÓW – meble skrzyniowe

W&BS Doradztwo Personalne
  • Zarządzanie Działem Rozwoju Produktów zgodnie z celami Działu i Firmy z uwzględnieniem rozwoju pracowników.
  • Ciągła analiza ryzyk konstrukcyjnych, materiałowych…

DYREKTOR PRODUKCJI

mazowieckie
  • Planowanie wartości produkcji i realizacja terminów produkcji.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.

Kierownik Obszaru Produkcji (Line Lead) Radom

Intersnack
mazowieckie
  • Organizuje oraz nadzoruje pracę podległych pracowników.
  • Zapewnia przestrzeganie technologii produkcji w celu utrzymania standardu jakości produktów.

Pracownik produkcji - praca od zaraz

Fallwork
mazowieckie
  • Nadzoruje pracę pozostałych pracowników z działu (lider).
  • Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy