praca: Pracownik Produkcji - Kamień, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 83 ofert
Loxy Poland
Rumia, pomorskie
  • Jest firmą z wieloletnim doświadczeniem .
  • Podstawą naszych sukcesów jest nowoczesność rozwiązań, odpowiadająca standardom europejskim.
Proal Ltd
Wejherowo, pomorskie
  • Tartacznej zajmująca się obróbką odlewów aluminiowychi i malowaniem proszkowym poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownik przygotowania produkcji .
Hipermarket Auchan
  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,.
  • TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:
IOC sp. z o.o.
Gdynia, pomorskie
  • Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Produkcji w zakładzie produkcji kosmetyków IOC w Gdyni przy ulicy Polskiej 20.
  • Jesteśmy firmą powstałą w 2009 roku.
Steindecor
Zbychowo, pomorskie
  • Oferujemy prace w rodzinnej małej firmie.
  • Jeśli bez doświadczenia to chętnie nauczymy .
  • Praca przy odlewaniu paneli i kamienia dekoracyjnego z gipsu.
P.P.H.U. POLIPACK SPÓŁKA JAWNA
Gościcino, pomorskie
  • Doświadczenia w pracy w systemie trzyzmianowym w obszarze produkcji.
  • Poszukujemy pracowników otwartych na pracę w systemie trzyzmianowym oraz gotowych do pracy…
PSP ALUCOLOR SP Z O.O.
  • Wykształcenia min zawodowego, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Marcopol
Chwaszczyno, pomorskie
  • Zadania, jakie czekają na Ciebie:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych (zasyp podajnika i odbiór wyrobu gotowego),.
  • Bieżąca kontrola wyrobów przy maszynie,.
Sopocki Zdrój
Sopot, pomorskie
  • Chcesz pracować w nocy a w dzień zdobywać świat :
  • Jesteś osobą punktualną i energiczną,.
  • Nie wymagamy doświadczenia w gastronomi (chociaż będzie mile widziane),…
FOGE Stanislaw Cudny
  • Doświadczenie przy produkcji mile widziane.
  • Firma FOGE producent listew przypodłogowych z mdf poszukuje pracowników na produkcje Praca od 6-14 w dni powszednie.