praca: Pracownik Ochrony - Załęże, śląskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 124 ofert
Katowice, śląskie 1 lokalizacja
  • Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka…
BHP PROTECT SYSTEM
Katowice, śląskie
  • Zadania na stanowisku pracownika ochrony:
  • Umundurowanie potrzebne do pełnienia obowiązków na stanowisku pracownika ochrony,.
  • Praca w systemie 12/24h.
kontakt przez OHP
  • Mile widziane doświadczenie na portierni, mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
Alan Tychy
Mikołów, śląskie 2 lokalizacje
  • Gwarantujemy wynagrodzenie wypłacone do 10 dnia każdego miesiąca.
  • Świadczenie emerytalne, lub orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.
  • Praca na różnych stanowiskach ochrony: ochrona pasażu, monitoring, grupa interwencyjna, dowódca grupy interwencyjnej, ochroniarz kwalifikowany.
17,94 zł za godzinę
  • Kontrola osób wchodzacych/wychodzących -obsługa maszyn biurowych -obchody -obsługa klientów budynku.
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
  • Wpis na listę pracowników kwalifikowanych z pozwoleniem na broń, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Kontrola ruchu osobowego i kołowego.
Hetman
  • Agencja Ochrony zatrudni pracownika na.
  • Mile widziane doświadczenie w branży ochrony.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
SANPRO Consulting BPO
  • Czas zatrudnienia (kiedy możesz zacząć pracę).
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowiskach.
  • Dyspozycyjność do pracy wg grafiku.
PUH INPULS JANUSZ DUDEK
Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Praca w systemie dwuzmianowowym (tryb czasu pracy 12 - godzinny, praca co drugi dzień).
  • Godziny pracy 6.00-18.00, praca w dni wolne według grafiku.