praca: Pracownik Ochrony - Wojnarowa, małopolskie

Strona 1 - 7 ofert

E.Leclerc Nowy Sącz zatrudni pracownika ochrony

Nowy Sącz, małopolskie
  • E.Leclerc w Nowym Sączu zatrudni pracownika ochrony.

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

GROM
  • Dla kwalifikowanych pracowników ochrony oferujemy pracę.
  • Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, zabezpieczenia technicznego, imprez masowych…

Pracowników ochrony z Nowego Sącza

Memling Security Sp.z.o.o.
  • Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
  • Nadgodziny wypłacane prawidłowo (100-tki).
  • Zapraszamy. Kontakt 58 5543976 (8.00 do 15.00) , 601916080.

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Przedsiębiorstwo Usługowe SEZAM
  • Region: Małopolska / Nowy Sącz Opis stanowiska:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,.
  • Oferujemy: Umowa o prace Atrakcyjne wynagrodzenie.

PRACOWNIK OCHRONY - GRUPA INTERWENCYJNA

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,.
  • Region: Małopolska / Nowy Sącz, Rabka Zdrój, Jabłonka, Krynica Zdrój, Nowy Targ.

Key Account Manager - ds. Rozwoju Nowych Klientów

ITURRI Poland
małopolskie
  • Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki…

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.