praca: Pracownik Biurowy - Trawniki, świętokrzyskie

Strona 1 - 31 ofert

Pracownik biurowy Kielce

MedicalSchool
Kielce, świętokrzyskie
  • Szkoła Medyczna w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy.
  • Ul Sienkiewicza 42, II piętro.

Pracownik biurowy/specjalista ds handlowych nowa oferta

Euro Eko Polska
  • Euro Eko Polska Sp. z o.o., Sp.
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów z branży gastronomicznej.
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z…

MAGAZYNIER/ PRACOWNIK BIUROWY

EKO-PRĄD Adam Borowczyk
Jeżów, świętokrzyskie
  • Obsługa systemu komputerowego magazynowego odbieranie telefonow przyjmowanie towaru.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

PRACOWNIK BIUROWY / SEKRETARKA/

"EURO-EKO SERWIS" Sp. z o.o. Kielce
  • Wymagania; doświadczenie na podobnym stanowisku,miła aparycja,komunikatywność.

Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat

  • Zacznijmy od najważniejszego: bezpieczeństwo naszych kandydatów i pracowników jest dla nas priorytetem.
  • O resztę zadbają nasi instruktorzy, którzy też zaczynali…

PRACOWNIK AMINISTRACYJNO-BIUROWY

CENTRUM ZABEZPIECZENIA INFORMACJI Sylwester Cieśla
  • Prowadzenie i monitorowanie dokumentacji u klienta.
  • Wykonywanie powierzonych prac administracyjno-biurowych.
  • Dbanie o porządek i estetyke w biurze.

Pracownik Administracyjno-Biurowy w Dziale Planowania

KLEEN-TEX POLSKA SP Z O.O.
Suchedniów, świętokrzyskie
  • Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i…

PRACOWNIK BIUROWY nowa oferta

kontakt przez PUP
Jastrzębia, świętokrzyskie 1 lokalizacja
  • Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie.

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/0260.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

PRACOWNIK BIUROWY - FAKTURZYSTA - MAGAZYNIER

  • Zakres obowiązków: wystawianie faktur, obsługa klientów, prowadzenie magazynu.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.