praca: Pracownik Biurowy - Myślenice, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 21 ofert
Probet Sp.zo.o
Skawina, małopolskie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownik biurowy.
  • Inne zadania związane z prowadzeniem biura.
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
mar-pro
Wieliczka, małopolskie
  • Firma pośrednictwa finansowego poszukuje kandydata na.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji firmy.
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
PPHU KONSTAL
Jodłownik, małopolskie
  • Firma KONSTAL poszukuje pracownika na stanowisko:
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży.
  • Profesjonalnej i elastycznej obsługi klienta.
Apteki Gemini
Myślenice, małopolskie
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,.
  • Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika.
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Zakrzów, małopolskie
  • Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul.
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych.
  • MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp.
AKPO
Raciechowice, małopolskie
  • Pracownik biurowy z językiem francuskim.
  • Firma z branży konstrukcji stolarki aluminiowej zatrudni kandydata na stanowisko:
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Pracownik biurowy z JĘZYKIEM NIEMIECKIM.
  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
  • Pracowników, kilkukrotnie został wyróżniony prestiżowym tytułem Top Employers.
Raffen Sp .zo.o
  • Cechuje Cię samodzielność i własna organizacja pracy.
  • Zamawianie artykułów niezbędnych do funkcjonowania biura.
  • Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:
Ark Jobs Sp. z o.o
  • Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie biura w Zawierciu ul.