praca: Pracownik Biurowy - Annopol, lubelskie

Strona 1 - 6 ofert

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ nowa oferta

Annopol, lubelskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa biura, przyjmowanie, wysyłanie korespondencji, pisanie pism WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie…

PRACOWNIK BIUROWY

P. H. U.SINBUS Piotr Wiącek
Sandomierz, świętokrzyskie
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku pracownik biurowy, znajomość obsługi komputera.
  • 2 600 - 3 000 PLN.

Pracownik biurowy działu handlowego nowa oferta

Lowell International Polska Sp. z o.o.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Współpraca z obecnymi kontrahentami i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

PRACOWNIK KANCELARII

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa biura; obsługa kancelarii; obsługa programu Komornik WYMAGANIA:
  • Wyższe (w tym licencjat), brak.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Fyte
lubelskie
  • Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników biura oraz produkcji.
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON.

Kierownik Zespołu Bankowości Detalicznej

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu wyszkolenia pracowników, w szczególności w zakresie znajomości oferty produktowej.
  • Czy wiesz, że Bank Pekao S.A.:
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy