praca: Pracownik Biurowy - Łódź, łódzkie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 187 ofert
Apsys Polska S.A.
Łódź, łódzkie
  • Pomoc w prowadzeniu biura Dyrekcji Centrum Handlowego,.
  • Pomoc w realizowaniu bieżących zadań administracyjnych Dyrekcji Centrum,.
  • Przyjmę na staż lub praktykę studenta/studentkę do prac biurowych.
HRP Group Sp. z o.o.
  • Z siedzibą w Łodzi przy ul.
  • Dane będą przetwarzane w okresie nie dłuższym niż 3 miesiące od nadesłania aplikacji lub do czasu pisemnego wycofania zgody.
Impel Business Solutions Sp. z o.o.
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.
  • Biegła obsługa komputera (pakiet Office), urządzeń biurowych.
  • Kontakt z klientem emailowy i telefoniczny,.
Arkance Systems Poland Sp. z o.o.
  • Zakres obowiązków Wybrane istotne zadania:
  • Wystawianie i kontrola poprawności dokumentów handlowych (m.in.
  • Zamówienia do dostawców) i księgowych (m.in.
Skamex
  • Tworzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Pracę biurową przy której nie groźna Ci będzie monotonia i brak wyzwań,.
  • Obsługa korespondencji w tym przede wszystkim skrzynki e-mail Zespołu, rejestracja danych w systemach informatycznych, kompletowanie dokumentów (w wersji…
JAGA Temp
  • Umowę o pracę (pełen ZUS, urlop).
  • Atrakcyjne benefity (pakiet medyczny, karta Multisport).
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Successivo
  • Prowadzimy biuro rachunkowe oraz zarządzamy nieruchomościami.
  • Zatrudnimy do prac biurowych (wystawianie faktur, wprowadzanie dokumentów do systemu, itp.).
AAA AUTO
Łódź, łódzkie 1 lokalizacja
  • Realizacja drobnych napraw w biurze.
  • Jesteś absolwentem bez doświadczenia zawodowego lub szukasz nowej pracy?