praca: Praca - Trzcianka, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 404 ofert
  • Aplikuj do dnia: 19-12-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
Piła, wielkopolskie
  • Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki,.
  • W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy…
  • Praca na magazynie od zaraz - premia na święta.
  • Takiej oferty jeszcze nie było - pracuj w jednym z największych centrów logistycznych w Sadach k. Poznania i…
KS SPORT
Trzcianka, wielkopolskie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
  • Na Twój dzień pracy będzie się składać:
  • Doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,.
Czarnków, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • Masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę,.
  • To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym, awansom i promocjom między działowym.
METROLOG
Czarnków, wielkopolskie
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,.
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych,.
  • Wiedza w zakresie spawania TIG, MIG/MAG,.
STX Next Sp z.o.o
  • Będziesz wykonywać wiele zróżnicowanych zadań – od planowania spotkań, zarządzania salkami konferencyjnymi, poprzez rozwiązywanie codziennych biurowych…
  • Do Twoich zadań będzie należeć:
  • Pomoc klientom na sali sprzedaży i obsługa kasy fiskalnej.
  • Ekspozycja towarów i sprawdzanie terminów ważności produktów.