praca: Praca - Teresin, mazowieckie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 1 379 ofert
Brwinów, mazowieckie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na 0,875 etatu,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Dołącz do naszego zespołu, podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem a my w zamian zapewnimy Ci szereg korzyści, m.in.:
JAS-FBG S.A.
Ołtarzew, mazowieckie
  • Dobra znajomość krajowego rynku TSL.
  • Miejsce pracy: Ołtarzew (pow. warszawski zachodni).
  • Numer referencyjny: SKC/OŁT/2019.
  • Możliwość rozwoju kompetencji, a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracji.
XBS Group
Błonie, mazowieckie
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego.
  • Przygotowanie opon do inspekcji jakościowej.
  • Przygotowanie opon do przyjęcia i wydania.
  • Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100…
Sochaczew, mazowieckie
  • Nasza kultura organizacyjna daje Współpracownikom szansę nieustannej nauki i rozwoju, z którego mogą być dumni.
  • Główne obowiązki na tym stanowisku:
  • Realizacja strategii polityki personalnej oraz koordynowanie i wdrażanie procesów personalnych,.
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję i…
Chlebnia, mazowieckie
  • Oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego.
Fanex
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Duża firma produkcyjna zatrudni pracownika w dziale księgowości.
  • Wymagane doświadczenie w dziale księgowości.