praca: Praca - Modła, wielkopolskie

Strona 1 - 520 ofert

PRACOWNIK BIUROWY nowa oferta

Konin, wielkopolskie
  • Obsługi programu do wystawiania faktur-INSERT,.
  • Dotycząca tworzenia korespondencji elektronicznej i papierowej.

Pracownik biurowy/dział obsługi zamówień

Agencja Reklamowa Ważka Spółka z o.o.
Słupca, wielkopolskie
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (Excel, Word), mile widziana znajomość CRM.
  • PRACOWNIK BIUROWY / DZIAŁ OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ.

KIEROWCA/MAGAZYNIER nowa oferta

DENTART MEDYCYNA,STOMATOLOGIA,PROTETYKA,ZAOPATRZEN...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: transport towarów WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - OFERTA PRACY INTERWE... nowa oferta

Zagórów, wielkopolskie

BIBLIOTEKARZ nowa oferta

  • Wypożyczenie i odbiór zwracanych książek WYMAGANIA:

PRACOWNIK PRODUKCJI nowa oferta

ROLAND INTERNATIONAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ O...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Produkcja wyrobów z materiałów PCV.
  • Odpowiedzialność za jakość wykonywanej przez siebie pracy.

Handlowiec nowa oferta

Plastics Group Sp. z o.o.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami.
  • Analiza i weryfikacja zapytań ofertowych.

Zastępca Kierownika Sklepu nowa oferta

  • Realną perspektywę rozwoju i awansu.
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

SPRZĄTACZKA BIUROWA nowa oferta

Strzałkowo, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: utrzymanie czystości w pomieszczeniach, czyszczenie powierzchni i korzystanie ze środków czyszcząco - dezynfekujących WYMAGANIA:

Praca dla studenta - obsługa klienta Sali Zabaw

Centrum Zabaw FRAJDA Konin
  • Nie czekaj - aplikuj już teraz i daj się poznać przy rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Jesteś uśmiechnięta(y) i masz pozytywne podejście do pracy?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy