praca: Praca - Luzino, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 670 ofert
Wejherowskie Centrum Kultury
Wejherowo, pomorskie
  • Praca przy komputerze, urządzeniach biurowych,.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa) Podstawowy zakres czynności na stanowisku:
  • Przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.
Rumia, pomorskie
  • Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji.
  • Możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego.
  • Wejherowska 9, 84-220 Strzebielino z dopiskiem "Specjalista ds. obsługi Klienta".
  • Wejherowska 9, 84-220 Strzebielino z dopiskiem "Specjalista ds. obsługi…
Bożenia
Chwaszczyno, pomorskie
  • Zatrudnimy pracownika na bar do obsługi klienta.
  • Dbanie o porządek na sali.
  • Student/ka lub osoba z wyższym wykształceniem, preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia.
WIP
  • W zawiązku z otwarciem nowego oddziału w Rumi na ul Grunwaldzkiej 137, zatrudnimy pracownika na stanowisko: Sprzątacz/Sprzątaczka.
  • W godzinach od 8:00 do 16:00.
POLIPACK
Gościcino, pomorskie
  • Jeśli nie znalazłeś(aś) interesującej Cię oferty pracy lub obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, a jesteś zainteresowany pracą w Polipack, wyślij nam…
  • Znajdujemy się w ścisłej czołówce polskiego rynku ochrony pod względem jakości usług oraz dynamiki rozwoju.
  • Z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w…
Centralna Baza Ofert Pracy
Strzebielino, pomorskie
  • Numer oferty: StPr/19/2579.
  • Obowiązki: Fakturowanie, przyjmowanie, rozliczanie zamówień.
  • Praca wg harmonogramu, możliwość pracy w niepełnym wymiarze.
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej.
  • Aplikuj do dnia: 02-01-2020.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb.