praca: Praca - Libiąż, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 2 620 ofert
AAS
Chełmek, małopolskie 1 lokalizacja
  • Darmowy transport z Oświęcimia oraz Chrzanowa.
Chrzanów, małopolskie
  • Organizacja: 46R Lighting Systems NORTH EUROPE.
  • Wymiar czasu pracy: Praca w pełnym wymiarze godzin.
  • Data zamieszczenia oferty pracy: 2019-09-25, 05:09:13.
TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.
Jaworzno, śląskie
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpośredniej obsługi klienta.
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość zagadnień z zakresu sprzedaży.
Inkaso holding sp z o.o.
Oświęcim, małopolskie
  • Praca biurowa dla Pani od 18 lat Oświęcim i miasta oscienne.
  • Praca polega na prowadzeniu biura regionalnego ale nie wymaga doświadczenia ponieważ zakres…
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • Masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę,.
  • To stanowisko może być Twoje, jeśli:
Grupa Dworakowski Sp. z o.o.
  • Możliwość rozwoju oraz pracę w zgranym zespole;
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Aplikuj do dnia: 02-01-2020.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • Dedykowaną ścieżkę rozwoju menedżerskiego i realną perspektywę awansu.
  • Aplikuj do dnia: 21-12-2019.
  • Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów.
  • Szybka i staranna obsługa klientów przy kasach.
Libiąż, małopolskie 8 lokalizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (wyrabiamy uprawnienia na transpaletki).
  • Chciałbyś nabyć doświadczenia w renomowanej firmie?