praca: Praca - Leśnica, opolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 694 ofert
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na czas zastępstwa, docelowo na stałe.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
Strzelce Opolskie, opolskie
  •  Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego;
  •  Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 2-zmianowym i 3-zmianowym, w pełnym wymiarze godzin;
Olszowa, opolskie
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;
  • Zatrudniając 21,800 osób, posiadając oddziały w 13 krajach, FM Logistic zwiększył swoje…
Grupa Azoty
  • Ze znajomością obsługi pakietu MS Office, w tym obsługą MS Excel,.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować m. in. następujące zadania:
Kędzierzyn-Koźle, opolskie 1 lokalizacja
  • Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki,.
  • W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy…
Jubiler Justyna Kostyra
Krapkowice, opolskie
  • Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca.
Monnari Trade
  • Stabilnš pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.
  • Miejsce pracy: salony MONNARI w Kędzierzyn Koźle.
  • Doœwiadczenie w pracy na podobnym stanowisku,.
30 zł za godzinę
  • Poszukujemy niani dla 8-miesięcznej córeczki.
KOFAMA
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,.
  • Ciekawą, stawiającą wyzwania pracę w firmie produkcyjnej,.
MIXPOL Zdzieszowice Sp. z o.o., Sp.k.
Zdzieszowice, opolskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Parkowa 4, 47-330 Zdzieszowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie.