praca: Praca - Kolbuszowa, podkarpackie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 320 ofert

POMOC PRZY PRODUKCJI PRZETWORÓW OWOCOWO-WARZYWNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy
Kolbuszowa, podkarpackie
  • Pomoc przy produkcji przetworów owocowo-warzywnych.
  • Numer oferty: StPr/20/0309.
  • Praca sezonowa.Nakładanie warzyw do słoików.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Trzciana, podkarpackie 1 lokalizacja
  • Numer oferty: StPr/20/1480.
  • Praca w systemie II zmianowym : 07.00 - 15.00, 15.00-23.00.
  • Produkcja kosmetyków i chemii gospodarczej.

Praca docieplenia budynków Elewacje

Perfect House
  • Witam, zatrudnię do pracy przy dociepleniu budynków, elewacji.
  • Zapewniam dojazd do pracy, ubrania robocze i profesjonalne narzędzia.

Przyjmę do pracy przy zbiorze truskawki.

Radek
  • Przyjmę do pracy przy zbiorze truskawki.
  • Pole znajduje się w miejscowości Kupno 36-145.
  • Wynagrodzenie na akord, od ilości zebranych kilogramów.

Magazynier

Głogów Małopolski, podkarpackie
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera.
  • I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! – mówi Piotr, nasz…

Asystent Kierownika Sklepu

  • SZCZEGÓŁY Proponujemy dołączenie do naszego zespołu na stanowisko:Asystent Kierownika Sklepu Zależy nam, aby Osoby pracujące na tym stanowisku: były otwarte i…

KIEROWCA C+E KONTENERY TERMINAL Kolbuszowa

PLL
  • W transporcie kontenerów morskich z terminalu kontenerowego Kolbuszowa w rejonie Podkarpacia.
  • Doświadczenie C+E min 2 lata !
  • ( proszę nie pisać sms/email ).

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Jasionka, podkarpackie
  • Numer oferty: StPr/20/1474.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Miejsce pracy: Jasionka 954G, 36-002 Jasionka, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie.

Pracownik produkcyjny - obsługa maszyny tnącej/laminującej

P.P.U.H. BISS
  • Obowiązki : Obsługa maszyny laminującej/tnącej.
  • Realizacji zleceń produkcyjnych według ustalonego planu *Kontrolowanie jakości produkowanego towaru*Zachowanie…

PRACOWNIK KEBABU

  • Numer oferty: StPr/20/0266.
  • Przygotowywanie potraw z różnych asortymentów: warzyw, mięsa.
  • Po okresie próbnym umowa na czas określony.