praca: Praca - Kłoda, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 473 ofert
Piła, wielkopolskie
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.
  • SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.
Poprzednia strona
  • Wykonywanie pracy w dziale zamówień publicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE IM.
Kruszewo, wielkopolskie
5 300 zł miesięcznie
  • Inne: Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia, pozyskiwanie nowych klientów,…
KRUK S.A.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej Kancelarii Prawnej.
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nastawionej na sukces firmie.
  • Chęć rozwoju w branży bankowej;
  • W Banku BNP Paribas dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta, dlatego ze szczególną dbałością rekrutujemy osoby na stanowiska…
IGLOTEX
  • Wykazujesz się praktyczną znajomością obsługi programów pakietu MS Office,.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,.
  • Współpracę z liderami rynku FMCG,.
Plandeki Piła
  • Praca przy produkcji Plandek z doświadczeniem przy zgrzewaniu Plandek.
Zawada, wielkopolskie
  • : I zmiana 6.00-18.00, II zmiana 18.00-6.00 - praca po 12h; wynagrodzenie od 2 600 zł - 3 000 zł brutto.
  • Wymagania: wpis na listę kwalifikowanych pracowników…
  • Jako Doradca Klienta Biznesowego będziesz odpowiedzialny za:
  • Budowanie i obsługę portfela klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw,.