Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Praca Od Zaraz - Trąbki Wielkie, pomorskie

Strona 1 - 226 ofert
Inwork Sp zoo
Gdańsk, pomorskie
  • Stawka godzinowa 17 zł brutto/h.
  • Praca w godzinach 8:00-16:00 lub do uzgodnienia.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Actio HR
  • Pracę w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku,.
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku.
  • Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp.
Rusocin, pomorskie
  • Chęci do podjęcia pracy od zaraz,.
  • Prosta praca fizyczna - umowa zlecenie od zaraz - Rusocin.
  • W Polsce działamy od 1994 roku.
  • Jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
LoveHair & BarberShop
  • Renomowany salon https://lovehairbarbershop.pl poszukuje Barbera z doświadczeniem od zaraz.
Pizzeria Rogata
  • Punktualność, obowiązkowość, uczciwość, wysoka kultura osobista, aktualna książeczka sanepidowska, umiejętność pracy w zespole i pod presją, dyspozycyjność,…
Cafe Aperitif Sp. z o. o.
  • Gwarantowana podstawa 15 zł netto za godzinę + wysokie prowizje - od 25 zł netto za każdą przyprowadzoną osobę!
  • Wynagrodzenie 3200 - 4800 zł miesięcznie.
Hurtownia Książek i Dewocjonaliów Św.Paweł
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Odpowiedzialność i umiejętność indywidualnego podejścia do klienta.
  • Przyjmowanie towaru i wprowadzanie go do systemu.
Yes Czysto
  • Praca w systemie zmianowym w zależności od lokalizacji.
  • Grunwaldzka (Wrzeszcz) Galeria City Meble lub ul.
  • Wysokiej jakości odzież roboczą Obowiązki:
Gastronomy
  • Praca w ścisłym centrum miasta, zmiany po 7 godzin oraz atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 do 4500 zł netto miesięcznie.
  • My dajemy Ci taką możliwość!
Twenty One
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Poszukuję pracownika do prefabrykacji i montażu elementów stalowych , malowania szlifowania , spawania itp.