praca: Praca Od Zaraz - Topola Mała, wielkopolskie

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 98 ofert
Krotoszyn, wielkopolskie
  • Praca dodatkowa /zlecenia dorywcze na Kontroli Jakości – Krotoszyn.
  • Pracę dorywczą kilka dni w tygodniu,.
  • Szkolenie wdrażające – nie wymagamy doświadczenia,.
woj-bud
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Praca od zaraz, także w okresie zimowym.
  • Witam, szukam do pracy murarzy.
  • Poszukuję malarzy szpachlarzy murarzy , również do pracy przy elewacjach .
  • Praca na terenie Ostrowa Wlkp. i okolic.
  • Mile widziane prawo jazdy kat B .
Savoir Group Sp. z o. o.
  • Pracy, - umowa zlecenie z ZUS, - oferta sezonowa od zaraz do 30.09.2020r.
  • SAVOIR Group Sp. z o.o.
  • Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i…
INWEMER
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Godziny pracy: od 11.00 do 16.00, od pn. do pt.
  • Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla…
D&K Technology
3 500 zł miesięcznie
  • Poszukujemy pracownika na stanowisko MONTER.
  • Administratorem Państwa danych jest: Eproco Sp. z o.o.
  • Lotnicza 37, 63-400 Ostrów Wielkopolski.
  • W Polsce działamy od 1994 roku.
  • Wynagrodzenie podstawowe od 2800 do 3000 zł brutto.
  • Praca od 7 do 15 ( przy zwiększonych zamówieniach praca w trybie II zmian).
Poprzednia strona
Raczyce, wielkopolskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Czasowo-premiowy ze staw. mies.
  • Fabryczna 5, 63-430 Raczyce, powiat: ostrowski, woj:…
Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie
  • Zatrudnimy pracowników produkcyjnych w Nowych Skalmierzycach.
  • Praca przy produkcji części metalowych.
  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn.
  • Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, brak lęku wysokości.
  • Zakres obowiązków: prace dekarskie na wysokości.