praca: Praca Od Zaraz - Krokowa, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 28 ofert
Gniewino, pomorskie
  • Współpracę od zaraz do końca grudnia,.
  • Umowę na zlecenie i stawkę 19 zł brutto/h,.
  • Pracę 8h dziennie (w godzinach 9 -17),.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
Wioleta Hildebrandt
Puck, pomorskie
  • Szpital Pucki Sp. z o.o. w Pucku zatrudni.
  • MGR FARMACJI do pracy w aptece szpitalnej .
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej.
Maloves
Władysławowo, pomorskie
  • Obiekt hotelowy we Władysławowie poszukuje masażysty/stki.
Maloves
  • Obiekt hotelowy we Władysławowie zatrudni Panią do sprzątania strefy basenowej oraz Spa.
Bar Bistro
Wejherowo, pomorskie
  • Zatrudnię kucharza od zaraz do pracy w Barze Bistro w Wejherowie.
MTK
  • Stawka jaka proponuje to 20zl na godzine.
  • Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr tel 576874219.
Hotel La Siesta
  • Zatrudnimy Kucharza od zaraz na stałe do Restauracji w Jastrzębiej Górze.
  • Wynagrodzenie w zależności od umiejętności:
  • Praca 5-6 dni w tygodniu.
ELEKTROPOWER
  • Zatrudnię elektryka - elektro montera z doświadczeniem w zawodzie.
  • Szpital Pucki Sp. z o.o. w Pucku zatrudni:
  • Aktualne szkolenie „Ochrona radiologiczna pacjenta”;
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym Obowiązki:
Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.
  • Dostępność do pracy od zaraz.
  • Benarx Solutions Polska zatrudni na stanowisko: Dozorca/ palacz.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.