praca: Praca Na Weekendy - Gdynia, pomorskie

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 256 ofert
Ognisty Piec
Gdynia, pomorskie
  • Pizzeria,,Ognisty Piec’” zatrudni Studenta na weekendy.
  • Zarobki 15/h na reke.
Gdańsk, pomorskie
  • Możliwość pracy tylko w weekendy( jeżeli będziesz chciał zwiększyć etat to nic nie stoi na przeszkodzie).
  • Chcesz pracować tylko w weekendy?
TOM-NORD
Trójmiasto, pomorskie
  • C+E na wyjazdy weekendowe od 22:00 w soboty, do 24:00 w niedzielę (możliwość jazdy w każdy weekend lub w wybrane).
  • Jabłoniowa do Mszczonowa i z powrotem.
Sopot, pomorskie
  • Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Restauracji, praca na weekendy.
  • Pełne szkolenie na aplikowane stanowisko.
  • Zniżki na posiłki dla pracowników.
BLCKCR.COM
  • Elastyczne godziny pracy na dowolną część etatu.
  • Mozliwość pracy w nocy lub weekendy (studenci dzienni zielone swiatlo).
  • PRAKTYKI DARMOWE przez 1 miesiąc.
3 Burger
  • Proszę o dołączenie CV na adres mailowy m...@3burg...
  • Szukamy miłej i sympatycznej dziewczyny do pracy w burgerowni 3 Burger w Gdyni do pracy w weekendy.
Rumia, pomorskie
  • Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w…
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
Gdynia, pomorskie 1 lokalizacja
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,.
  • Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,.
taxout corporate services
  • Pracę w systemie 8 godzinnym od poniedziałku do piątku (weekendy wolne),.
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,.
Krowarzywa
  • Restauracja Krowarzywa poszukuje osób dyspozycyjnych w tygodniu i weekendy (piątki, soboty, niedziele):
  • Praca w godzinach od 11 do 22:30/23:00.