praca: Praca Biurowa - Opole Lubelskie, lubelskie

Strona 1 - 34 ofert

PRACOWNIK BIUROWY

Poniatowa, lubelskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wypełnianie i przygotowywanie dokumentów WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Zatrudnię specjalistę ds obsługi pacjenta

Ośrodek Chirurgii Oka w Nałęczowie
Nałęczów, lubelskie
  • Biegła obsługa komputera pakietu Microsoft Office.
  • Bieżąca obsługa Pacjentów w ramach świadczeń zdrowotnych komercyjnych.
  • Pracę w ramach umowy o pracę,.

Samodzielna/y Księgowa/ Księgowy nowa oferta

LeasingTeam Group
Opole Lubelskie, lubelskie 2 lokalizacje
  • Znajomość pakietu MS Office/Excel;
  • Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.
  • Umowa o pracę (cały etat);

Specjalista ds. Kadr i Płac

Fyte
lubelskie
  • Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników biura oraz produkcji.
  • Odpowiedzialność, rzetelność oraz terminowość w ramach powierzonych zadań.

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

SOKPOL-KONCENTRATY
Wilków, mazowieckie
  • Naprawa wyposażenia w budynkach biurowych i produkcyjnych,.
  • Utrzymywanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń, oraz instalacji produkcyjnych i pomocniczych,.

Księgowa/ Księgowy nowa oferta

Pominęliśmy 28 ofert bardzo podobnych do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy