praca: Praca Biurowa - Łabędy, śląskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 240 ofert
  • Utrzymanie czystości na hali sprzedaży, w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i innych, jak również na terenie do niego przylegającym.
  • Aktualnie dla naszego klienta z branży stalowej, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
  • Wparcie administracyjne działu sprzedaży w codziennej pracy.
TeraSoft
Ruda Śląska, śląskie
  • Jeśli zawsze chciałeś pracować w biurze, oto Twoja szansa.
  • Możliwość pracy na pełen/część etatu | umowa o pracę/umowa zlecenie.
  • Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.
  • Szukamy osoby miłej i uśmiechniętej.
P.W. INPROD Sp. z o.o.
Gliwice, śląskie
  • Praca w systemie trzyzmianowym przy ochronie obiektów biurowych.
  • Drobne prace gospodarcze w obrębie posesji.
Rödl & Partner
  • ˗ mile widziany rok doświadczenia w księgowości lub biurze rachunkowym.
  • ˗ wsparcie zespołu księgowości w realizacji innych zadań księgowych, m.in.:
Codega Sp. z o.o.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Do działu wynajmu tablic reklamowych poszukujemy pracownika, który odpowiedzialny będzie…
S8 SA
Zabrze, śląskie
  • Praca w nowoczesnym biurze w Centrum Zabrza - 5 minut pieszo od Zajezdni Autobusowej (ul.
  • Praca od poniedziałku do piątku.
  • W systemie zmianowym między 7, a 22.
Sistema Poland Sp. z o. o.
  • Gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym motywacji do podjęcia stabilnej pracy zaangażowania w realizację powierzonych zadań odpowiedzialności za wykonywaną…
Future Processing
  • W zależności od wybranego pakietu masz dostęp do wielu placówek sportowych na terenie całego kraju.
  • Jeśli ocena zadania jest pozytywna, zapraszamy Cię do…