praca: Pracę Kierowca

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 4 964 ofert
SJ Trans Sylwester Janowski
Polska
  • Kierowca jest odpowiedzialny za załadunek, zabezpieczenie, bezpieczny transport, rozładunek towaru oraz prowadzenie dokumentacji transportowej.
DEDAL
Polska
  • Naszą kadrę stanowią doskonali, doświadczeni kierowcy oraz spedytorzy posiadający wszystkie wymagane uprawnienia.
Służba Więzienna
Gdańsk, pomorskie
  • KIEROWCA DZIAŁU KWATERMISTRZOWSKIEGO – w następujących jednostkach organizacyjnych:
  • DYREKTOR OKRĘGOWY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W GDAŃSKU.
  • Zakład Karny w Kwidzynie, ul.
ELMAR
Polska
  • Odbiór zamówionych materiałów i dostarczanie ich do miejsca docelowego;
  • Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność ilości towaru;
Polska
  • Zakres obowiązków• Dostarczanie towaru do klientów.
  • Przedstawianie klientom ofert i promocji.
  • Wykonywanie dodatkowych prac w tym wsparcie pracowników magazynu.
LUX MED
Wrocław, dolnośląskie
  • Min 2 - letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
  • Mile widziane zezwolenie na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi;
Łódź, łódzkie
  • Do zadań pracownika będzie należeć:
  • Prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,.
  • Wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem,.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Nadzór nad prawidłowością pracy kierowców oraz kontrola efektywności pracy kierowców,.
  • Posiadasz znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców,.