praca: Powiatowy Urząd Pracy

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 68 ofert
Białogórze
Polska
  • Liczba godzin pracy w tygodniu: 40.
  • Oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP.
  • Osoba do kontaktu: Julia Lorenz.
Białogórze
Polska
15 zł za godzinę
  • Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków.
  • Praca sezonowa od 15.06.2017 do połowy lub końca sierpnia.
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie.
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Ryki, lubelskie 1 lokalizacja
  • 221 Kodeksu pracy oraz art.
  • Decyduje data: wpływu oferty do urzędu.
  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.
Kraków, małopolskie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • W przypadku pracy biurowej w siedzibie Urzędu pracodawca zapewnia racjonalne,…
Białogórze
Białogóra, pomorskie
2 200 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony.
Centralna Baza Ofert Pracy
Rzeszów, podkarpackie
  • Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu.
  • Miejsce pracy: KRAKOWSKA 20, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6317.
Białogórze
Gniewino, pomorskie
  • Pracodawca oferuje dojazd do pracy z Wejherowa i okolic.
  • Miejsce pracy: Strzebielinko 22, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie.
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wałbrzychu
Wałbrzych, dolnośląskie
  • Praca biurowa w siedzibie urzędu(parter).
  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego.
  • Korzystanie z pełni praw publicznych.
Żory, śląskie
  • Dostarczanie bieżących informacji pracownikom o zmianach w przepisach prawnych dotyczących pracy Inspektoratu.
Łódź, łódzkie
  • Praca wykonywana głównie w siedzibie urzędu.
  • Stanowiska pracy wyposażone w laptopy lub komputery stacjonarne.