praca: Portier - Łabędy, śląskie

Strona 1 - 5 ofert

PORTIER-OSOBA Z ORZECZONYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

IMS Sp. z o.o
Gliwice, śląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykształcenie: zawodowe lub średnie; miła aparycja, wysoka kultura osobista, zaangażowanie; zakres obowiązków: ochrona budynku; praca na dwie…

PORTIER

Zakład Koncentratów Spożywczych Zbigniew Olczak
Świętochłowice, śląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca fizyczna polegająca na ochronie obiektu, wprowadzaniu osób z zewnątrz, pomocy kierowcom samochodów ciężarowych podczas wjazdu na teren,…

PORTIER(ROBOTY PUBLICZNE) nowa oferta

Zabrze, śląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

PORTIER

2 600 zł miesięcznie
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na okres próbny.

  • Zwycięstwa 14, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie See on map.
  • Umowa o pracę na czas określony.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy