praca: Pomoc Nauczyciela - Puck, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 9 ofert
Dyrektor
Gdynia, pomorskie
  • Zatrudnimy pomoc nauczyciela w przedszkolu prywatnym.
  • Pomoc nauczycielom w organizacji zajęć.
  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi.
  • Dbanie o porządek w sali.
Przedszkole Podniebny Raj
Kosakowo, pomorskie
  • Poszukuję pomocy nauczyciela w przedszkolu Podniebny Raj w Kosakowie.
  • Mile widziany kurs dla opiekunek w żłobku.
Małgorzata Adaszkiewicz
  • Poszukujemy do swojego zespołu nauczyciela na stanowisko POMOC WYCHOWAWCY.
  • Wykształcenie kierunkowe - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna;
Rumia, pomorskie
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie poszukuje do pracy osób na stanowisko wychowawcy – 6 etatów w Zespole ds.
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Kierowanie procesem wychowawczym dziecka, właściwe i sytematyczne prowadzenie pełnej dokumentacji opiekuńczo-wychowawczej, praca z grupą - w szczególności pomoc…
Calineczka s.c.
  • Oferujemy bardzo dobre warunki pracy w miłym zespole, gdzie zawsze można liczyć na pomoc dyrekcji oraz koleżanek.
Strefa Edukacji
  • Wsparcie i pomoc dyrektora dydaktycznego oraz Rady Pedagogicznej.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego mile widziane.
Fundacja Rodzinny Gdańsk
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku wychowawcy:
  • Praca z grupą – w szczególności pomoc w nauce, organizacja czasu wolnego,.
  • Dom dla Dzieci w Rumi.

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.