praca: Pomoc Nauczyciela - Kąty Rybackie, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
14 ofert pracy znalezionych w odległości 50 km od Kąty Rybackie, pomorskie
Nie znaleziono ofert pracy w 25 km z Kąty Rybackie, pomorskie
Strona 1 - 14 ofert
Przedszkole nr 43
Gdańsk, pomorskie
  • Słabego 2 zatrudni pomoc nauczyciela na 3/4 etatu w nowo powstającym oddziale przedszkolnym.
  • Dyrektor Przedszkola nr 43 w Gdańsku ul.
Pozytywne Inicjatywy
  • Jako pomoc nauczyciela Pracownik realizuje w szczególności następujące zadania:
  • Opiekuje się dziećmi w przypadku chwilowej nieobecności nauczyciela w sali,.
Dyrektor
Gdynia, pomorskie
  • Zatrudnimy pomoc nauczyciela w przedszkolu prywatnym.
  • Pomoc nauczycielom w organizacji zajęć.
  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi.
  • Dbanie o porządek w sali.
Morskie Opowieści
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Przedszkole Morskie Opowieści w Jagatowie poszukuje pomocy nauczyciela.
  • Najlepiej z doświadczeniem w pracy na takim stanowisku.
  • CV proszę kierować na adres:
Małgorzata Adaszkiewicz
  • Poszukujemy do swojego zespołu nauczyciela na stanowisko POMOC WYCHOWAWCY.
  • Wykształcenie kierunkowe - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna;
Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku
  • Współpraca i udzielanie pomocy pracownikom w zakresie składania wniosków o renty i.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw…
Calineczka s.c.
  • Oferujemy bardzo dobre warunki pracy w miłym zespole, gdzie zawsze można liczyć na pomoc dyrekcji oraz koleżanek.
  • Przedszkole Morskie Opowieści poszukuje stażysty na stanowisko:
  • Tylko osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku,.
  • Planeta Robotów poszukuje animatorów/wychowawców dla dzieci i młodzieży podczas zbliżających się ferii szkolnych 2020.
  • ➡️ciekawą i niecodzienną pracę.
Strefa Edukacji
  • Wsparcie i pomoc dyrektora dydaktycznego oraz Rady Pedagogicznej.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego mile widziane.