praca: Pomoc Kuchenna - Topola Mała, wielkopolskie

Strona 1 - 4 ofert

Kucharz/Kucharka/Pomoc kuchenna

Hotel restauracja Podjadek
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Restauracja Podjadek poszukuje osób na stanowisko kucharz/kucharka/pomoc kuchenna.
  • Posiadających dobry smak i zmysł do potraw.

Pomoc kuchenna

Golonka w pepitkę
  • Restauracja poszukuje osoby na stanowisko pomoc kuchenna.
  • Oferujemy stałą pracę w zgranym zespole.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

POMOC KUCHENNA (RESTAURACJA SUSHI)

MAFII - SUSHI Dawid Kaczmarek
Krotoszyn, wielkopolskie
  • Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, pracodawca zapewnia możliwość przyuczenia, chęć do pracy.
  • Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem.

POMOC KUCHENNA

WAWRZYNIAK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAL...
Perzyce, wielkopolskie
  • Zakres obowiązków: pomoc w obowiązkach kucharza, przygotowywanie potraw, obsługa gastronomiczna, porcjowanie i wydawanie posiłków, sprzątanie kuchni.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.