praca: Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne

Strona 1 - 5 ofert

PRACOWNIK NA PRODUKCJI PĄCZKÓW nowa oferta

PODLASKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MIĘSNE SP. Z O. O.
Białystok, podlaskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy produkcji pączków.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

MAGAZYNIER

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Krojenie, pakowanie chleba.

Zatrudnimy konserwatora nowa oferta

Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne
  • Praca w godz 7-15.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze elektryka, konserwatora, złotej rączki.

Magazynier

Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne Sp z o.o.
  • Piekarnia Pan Bochenek zatrudni Magazyniera (kobietę lub mężczyznę).
  • Umowę o pracę (pełny etat).
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.

Piekarnia zatrudni magazynierów

  • W związku z dynamicznym rozwojem Piekarnia Pan Bochenek zatrudni magazynierów.
  • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę (pełny etat).
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy