praca: Pkm

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 25 ofert
Femax Sp. z o.o. Sp.K
Gdańsk, pomorskie
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem - mile widziane Obowiązki:
  • Utrzymanie porządku w obrębie magazynu.
BBK S.A. Home & You
  • TA PRACA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:
  • Branża home decor wywołuje u Ciebie dreszczyk pozytywnych emocji,.
  • Znasz bardzo dobrze język angielski,.
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywanie zadań:
PKM
Tychy, śląskie
  • Skieruj swoją karierę na właściwą linię:
  • Wybierz ambitny kurs: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego.
Postęp
Gliwice, śląskie
  • Projektowanie 3D oprzyrządowania pras oraz wykonanie dokumentacji 3D i 2D narzędzi.
  • W tym: opracowanie konceptu przyrządu, wykonanie lay-out narzędzia, dobór…
Tech Pomp Serwis
Halinów, mazowieckie
  • Wsparcie w zakresie projektowania elementów konstrukcyjnych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,.
  • Znajomość programów Solidworks, Auto Cad.
Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112
  • Dyrektor Generalny Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko OPERATORA NUMERU ALARMOWEGO 112 .
PKM
  • Praca dla mechaników - dołącz do zespołu PKM Tychy.
  • Aplikacje można składać tradycyjnie w sekretariacie spółki (CV i list motywacyjny) bądź drogą elektroniczną…