Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Pakowanie - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Strona 1 - 226 ofert
LOTTE Wedel Sp. z o. o.
Warszawa, mazowieckie
Odbieranie z taśmy, pakowanie w kartony, układanie kartonów na palecie, transport wózkiem paletowym, obsługę zsypów itp. Dobrą lokalizacja, 5 min do DW.
JAGA Temp
Pruszków, mazowieckie
Pracę w systemie jednej zmiany (7:00-15:00). Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy. Prosty dojazd WKD do miejsca pracy.
Piaseczno, mazowieckie
Pakowanie kosmetyków w kartony zbiorcze ,. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,.
benett people
Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,. Atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie 19 zł brutto stawka dzienna, 22 zł brutto stawka nocna,.
JAGA Temp
3500 zł brutto + 190 zł brutto ( karta żywnościowa),. Premię do 600 zł brutto,. Pracę od poniedziałku do piątku,. Dodatkowy dzień urlopu po 2 latach pracy,.
JAGA Temp
STAŁE zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ZUS, dodatek nocny, płatne nadgodziny 50%, 100%, premie). Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmian (6-14…
Słodkie Upominki
Jeśli kochasz słodycze, jesteś pełną energii osobą i nie boisz się wyzwań ta oferta jest dla Ciebie! Firma Słodkie Upominki produkująca od ponad 20 lat słodycze…
Zakres obowiązków: - pakowanie płyt dvd do pudełek, - prace porządkowe. Oczekiwania: - gotowość do pracy zmianowej, - gotowość do pracy fizycznej, - nie…
Nowoczesna Agencja Pracy
Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 6800) dla swojego klienta z branży spożywczej poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracę od zaraz na II zmiany,.
JAGA Temp
Błonie, mazowieckie
Pracę w małym magazynie z książkami. Realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę. Zadzwoń – 576-313-397 – lub wyślij swoje CV :).