praca: Operator Koparko Ładowarki

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 134 ofert
Rakoczy Instal-Bud
Lublin, lubelskie
  • Sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych prac,.
  • Prawo jazdy min. kat B.
  • Sumienność i chęć do pracy.
  • Gotowość do poszerzania umiejętności zawodowych.
Centralna Baza Ofert Pracy
Lublin, lubelskie 10 lokalizacji
  • Min. 3 miesiące doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora koparko-ładowarki.
  • Numer oferty: StPr/20/0004.
  • Obsługa koparki na budowie przy kostce brukowej.
Lubrza, opolskie
2 600 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: Operator koparko ładowarki.
  • Inne: Możliwość przeszkolenia na operatora koparko ładowarki.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną.
Greifbau
Kraków, małopolskie
  • Codzienna obsługa koparki / koparko – ładowarki,.
  • Firma Greifbau - Generalny Wykonawca w stałej współpracy z deweloperem.
  • Przestrzeganie zasad BHP na budowie.
Riwapol
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Forma zatrudnienia oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.
PUH "Marbud" Marcin Dutka
  • Obsługa sprzętu: Koparko-ładowarka, koparka jednonaczyniowa, praca na terenie woj. małopolskiego - Kraków oraz Podkarpacie.
  • Praca w delegacji od pn. do pt.
Budecon
Polska
  • Wykonywanie prac zwiazanych z budową i remontami obiektów.
  • Dbanie o powierzone mienie firmy.
  • Uprawnienia do obsługi w/w sprzętu.
Iława, warmińsko-mazurskie
  • Prace na hali magazynowej, załdunek i rozładunek stali, obsługa koparko - ładowarki.
  • Numer oferty: StPr/20/0137.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych
Polska
  • Miejsce wykonywania pracy: budowy realizowane na terenie woj.
  • Lubelskiego przez KGR Nr 1 w Zamościu i KGR Nr 2 w Koszarsku.
TOMASZ WARCHALA ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLO...
Świętochłowice, śląskie
  • Operator koparko-ładowarki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3).
  • Operator ładowarki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3).