praca: Od Zaraz - pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 358 ofert
Pizzeria Rogata
Gdańsk, pomorskie
  • Punktualność, obowiązkowość, uczciwość, wysoka kultura osobista, aktualna książeczka sanepidowska, umiejętność pracy w zespole i pod presją, dyspozycyjność,…
LEPIONE CH RIVIERA
Gdynia, pomorskie
  • Restauracja Lepione w CH Riviera w Gdyni poszukuje do swojej załogi osoby na stanowisko zmywak.
  • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy.
Hurtownia Książek i Dewocjonaliów Św.Paweł
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Odpowiedzialność i umiejętność indywidualnego podejścia do klienta.
  • Przyjmowanie towaru i wprowadzanie go do systemu.
Kropla
  • Poszukuję osoby od zaraz do pakowania paczek, na kilka godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
  • (ok 2-3 godziny dziennie) lub w jakieś poszczególne dni -…
Creativeplanet
  • Poszukujemy chętnych osób na stanowisko barmańskie do naszego zespołu na min. 3 dni w tygodniu.
  • Do Twoich obowiązków należeć będzie przygotowywanie i…
Yes Czysto
  • Praca w systemie zmianowym w zależności od lokalizacji.
  • Grunwaldzka (Wrzeszcz) Galeria City Meble lub ul.
  • Wysokiej jakości odzież roboczą Obowiązki:
Koko Budka
Banino, pomorskie
  • Stawka od 13 do 18zl /h ( na rękę) .
  • Zatrudnię do pracy w lokalu gastronomicznym Koko Budka znajdującym się w Baninie .
Cleanex BIZ
  • Praca od godziny 6 do 14.
  • Poszukujemy Pana do sprzątania, mycia hal garażowych, koszenia, a zimą odśnieżania.
Monte Verdi
  • Poszukiwany od zaraz KELNER lub KELNERKA z doświadczeniem (miłe widziane!).
  • Oferujemy pracę we włoskiej restauracji w centrum Gdyni.
Plichta
  • To może być Twoja wielka szansa!
  • Chcesz już teraz dołączyć do Zespołu Serwisu marki Volkswagen w Gdańsku.
  • Nie czekaj – aplikuj już dziś!