praca: Nauczyciel - Słubice, lubuskie

Strona 1 - 8 ofert

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJACY KSZTAŁCENIE

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie WYMAGANIA:
  • Wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika specjalna.

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Przedszkole Niepubliczne Fun Factory Edukacja i Za...
Słubice, lubuskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu w przedszkoli i poza terenem w czasie wycieczek, spacerów itp.;

  • Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Wojska Poskiego 38, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie…

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ ROZWIJAJACYCH

Ośno Lubuskie, lubuskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: PROWADZENIE ZAJĘĆ ROZWIJAJĄCYCH W PRZEDSZKOLU WYMAGANIA:
  • Wyższe (w tym licencjat), brak.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w…

WYCHOWAWCA

Cybinka, lubuskie
  • Offers related to the selected types will be found:
  • Traineeship from an employment agency.
  • Professional adult training from an employment agency.

WYCHOWAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/0328.
  • Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

OSOBA PROWADZĄCA ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

  • Podgórna 1, 69-220 Ośno Lubuskie, powiat: słubicki, woj: lubuskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na czas określony.

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy