praca: Msu

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 45 ofert
MSU Spółka Akcyjna
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Firma MSU S.A. poszukuje pracowników fizycznych/operatorów maszyn do prostych prac produkcyjnych.
  • ZADANIA ( w zależności od Działu):
  • Wyształcenie min. średnie (preferowane wyższe kierunkowe).
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości.
  • Bardzo dobra znajomość MS OFFICE.
MSU GROUP
Krokowa, pomorskie
  • Firma z branży ochrony zatrudni do pracy na stanowisko pracownik ochrony w Kartoszynie.
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Przygotowywanie i wysyłka towarów do klientów firmy.
  • Przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów i materiałów zgodnie z dokumentacją magazynową.
MSU GROUP
Żukowo, pomorskie 1 lokalizacja
  • Firma z branży ochrony zatrudni do pracy na stanowisko pracownik ochrony w Żukowie.
MSU Group
Głusk, lubelskie
  • Zatrudnimy na stanowisko pracownika ochrony na obiekcie przemysłowym osobę z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności w st. umiarkowanym.
MSU Group.
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownika ochrony z umiarkowanym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Praca w Bydgoszczy i okolicach.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MSU SP. Z O.O.
Tczew, pomorskie
  • Firma ochroniarska zatrudni pracowników ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności bez prawa do emerytury na terenie Tczewa.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
MSU GROUP
  • Poszukujemy pracowników(kobiety i mężczyzn) do pracy w usłudze porządkowej na terenie zakładów przemysłowych w Bydgoszczy (OSOWA GÓRA) Chętne osoby proszę o…
MSU GROUP
Mogilno, kujawsko-pomorskie
  • MSU GROUP sp. z o.o.- jest jedną z najstarszych agencji ochrony w branży Security, poszukującą kandydatów z miejscowości Przyjma i okolic. pow.