praca: Mateusz

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 166 ofert
ÅF Consult
Poznań, wielkopolskie
  • Railway engineer to ÅF office in Poznań.
  • ÅF Pöyry is an international leader within engineering, design and advisory services.
globkurier
Katowice, śląskie
  • Realizować strategię sprzedaży poprzez współpracę z kluczowymi Klientami,.
  • Udzielać Klientom informacji o produktach i usługach oferowanych przez firmę zajmować…
  • Centrum Wsparcia Informatyki w obszarze Infrastruktury Techniczno-Systemowej Unix/Informix (CWI UNIX) w Opolu.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy.
globkurier
  • Roczne lub dłuższe doświadczenie w spedycji morskiej,.
  • Doświadczenie w sprzedaży i chęć do pozyskiwania nowych klientów,.
  • Z zakresu e-commerce oraz logistyki.
  • Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy.
  • Wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia, administracja.
  • Znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do tej ustawy.
globkurier
  • Doświadczenie ze sklepami internetowymi lub aplikacjami webowymi,.
  • Język angielski na poziomie min. średnio zaawansowanym,.
Gądki, wielkopolskie
  • Jeżeli jesteś studentem kierunków związanych z logistyką i spedycją i chciałbyś zdobyć doświadczenie praktyczne w tym zakresie oraz mieć perspektywę…
Dachy Pawlak
Legnica, dolnośląskie
  • Pilnie zatrudnię dekarzy i pracowników budowlanych do pracy w Legnicy z chociaż minimalnym doświadczeniem w pracy na dachu.
  • ZUS Oddział w Nowym Sączu.
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia).