praca: Magazynier - Wysoka, wielkopolskie

Strona 1 - 16 ofert

Młodszy magazynier

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona
Wysoka, wielkopolskie
  • Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa.
  • Nadzór nad zasobami magazynowymi firmy.
  • Punktualność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Magazynier Sklepowy nowa oferta

Złotów, wielkopolskie
  • Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera.
  • W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w…

MAGAZYNIER

Złotów, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Magazynier

Dolina Noteci
Piła, wielkopolskie
  • Prace związane z przyjęciem towarów na magazyn.
  • Mile widziane uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.
  • Współpraca na podstawie umowy zlecenie.

SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER

Sezam II Izabela i Mariusz Matz spółka jawna
Chodzież, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzedaż materiałów budowlanch klientom indywiduwalnym i wykonawcom; obsługa magazynu z ww. towarem.

magazynier [rekrutacja prowadzona online]

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
  • Potrzebujesz rozwoju i stabilizacji zawodowej?

Kasjer, Sprzedawca, Pracownik Hali, Magazynier, Doradca Sprz...

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
wielkopolskie
  • Stanowisko: Kasjer, Sprzedawca, Pracownik Hali, Magazynier, Doradca Sprzedaży.
  • Praca na jedynym z wyżej wymienionych stanowisk.

Pracownik Supermarketu

  • Doświadczenie w handlu mile widziane.
  • Przygotowanie do pracy na danym stanowisku.

Magazynier na 1/2 etatu w Pile

KS Service sp. z o.o.
  • Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Piła! - Praca na magazynie

Workhouse4you
  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Piła! - Sortowanie przesyłek

  • Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier.

Magazynier

Team4Sales
Mościska, wielkopolskie
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.
  • Brak przeciwwskazań do wykonywana ciężkiej pracy fizycznej,.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,.
  • U. z 2016 r., poz.

Magazynier

Tongraf Drukarnia
  • Aplikacje z załączonym CV prosimy wysyłać na adres email: praca@tongraf.pl.
  • Prosimy pamiętać o dołączaniu niezbędnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie…

Pominęliśmy 2 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy