praca: Magazynier - Wołomin, mazowieckie

Filter results by:
Stanowisko
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 149 ofert
PROFIL RCG SP. Z O.O. S.K.A.
Zielonka, mazowieckie
  • PRACA NA MAGAZYNIE, ORGANIZOWANIE PRACY ZGODNIE Z PRZEPISAMI BHP, WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI, POSŁUGIWANIE SIĘ DOKUMENTACJĄ MAGAZYNOWĄ, INSTRUKCJAMI.
OPOLTRANS Spółka z o.o.
Marki, mazowieckie
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej.
  • Mile widziane doświadczenie w wymianie ogumienia w samochodach ciężarowych.
Warszawa, mazowieckie
  • Czynności związane z przyjęciem towaru.
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Mile widziana umiejętność pracy z systemami magazynowymi i…
HOME STUDIO MEBLI KUCHENNYCH JAROSŁAW CIURA
  • Kompletowanie zamówień i pakowanie przesyłek,.
  • [Inne] : Poszukujemy chętnych osób do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży AGD/RTV.
  • Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach.
Marszałkowska
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji magazynu sklepowego, ale też obsłudze kasowej Klienta.
  • Ma energię i zapał do nauki.
Drims
Wołomin, mazowieckie
  • "Firma Drims, producent drzwi wewnętrznych z 25 letnią tradycją, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników na stanowisko:
P.H.U. TOPAZ
  • Odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Współpraca w zadaniach z pozostałym personelem sklepu.
  • Wydawanie i przyjmowanie mienia na stan magazynów.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
Naftor Sp. z o.o.
  • Bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych.
  • Przygotowywanie różnego rodzaju zestawień i raportów związanych z magazynem.