praca: Magazynier - Radzymin, mazowieckie

Filter results by:
Stanowisko
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 162 ofert
Tadek Ciasta Domowe
Radzymin, mazowieckie
  • Praca przy przyjęciu dostaw towaru.
  • Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu.
Warszawa, mazowieckie
  • Czynności związane z przyjęciem towaru.
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Mile widziana umiejętność pracy z systemami magazynowymi i…
  • Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach.
  • Wydawanie i przyjmowanie mienia na stan magazynów.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • W związku z rozwojem firmy i otwarciem nowego punktu w Centrum Handlowe Wola Park Warszawa poszukujemy nowych pracowników do Naszego zespołu.
Hyundai Korea Motors
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera/logistyka doposażenia samochodów.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
OPOLTRANS Spółka z o.o.
Marki, mazowieckie
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej.
  • Mile widziane doświadczenie w wymianie ogumienia w samochodach ciężarowych.
Omnipack
  • Twoje zadania: obsługa przyjęć dostaw, kompletacja i pakowanie zamówień, obsługa zwrotów.
  • Oferujemy stabilną pracę i opiekę medyczną.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji magazynu sklepowego, ale też obsłudze kasowej Klienta.
  • Ma energię i zapał do nauki.