praca: Magazynier - Podrzecze, wielkopolskie

Strona 1 - 12 ofert

MAGAZYNIER nowa oferta

AGRO - TOM Tomasz Kaniewski
Pogorzela, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca w magazynie stali WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Magazynier

mann-hummel-ft
Gostyń, wielkopolskie
  • Date of addition: 2020-07-31.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane.
  • Chęć rozwoju i poszerzenia wiedzy.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

MAGAZYNIER

Elite Food Sp. z o.o.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kontrola kompletacji, weryfikacja załadunków…

MAGAZYNIER

2 600 zł miesięcznie
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Elite Food Sp. z o.o.

Konserwator szalunków/Magazynier

Palisander
Rusocin, wielkopolskie
  • Poszukujemy chętnej osoby do pracy na stanowisku konserwator szalunków,magazynier.
  • Oferujemy pracę w stabilnej firmie oraz miłą atmosferę.

MAGAZYNIER

Asistnet Work Group
  • Kontrolą jakości i ilości asortymentu.
  • Mile widziane doświadczenie na magazynie.
  • Wynagrodzenie 16,66 zł brutt/h.
  • Umowa o pracę na pełen etat.

ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW

Modalto Sp. z o.o.
Krzywiń, wielkopolskie
  • Modalto Sp. z o.o. , wiodący producent i eksporter ekskluzywnych mebli tapicerowanych poszukuje osoby na stanowisko:
  • PAKOWACZ (STANOWISKO TYLKO DLA MĘŻCZYZN).

Magazynier/Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

JAGA Temp
Śrem, wielkopolskie
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3000zł brutto/mc.
  • Premię do 600 zł brutto/mc.
  • Dodatek za obsługę wózka do 200 zł brutto.

Kasjer, Sprzedawca, Pracownik Hali, Magazynier, Doradca Sprz...

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
wielkopolskie
  • Stanowisko: Kasjer, Sprzedawca, Pracownik Hali, Magazynier, Doradca Sprzedaży.
  • Praca na jedynym z wyżej wymienionych stanowisk.

Pracownik Supermarketu

  • Doświadczenie w handlu mile widziane.
  • Przygotowanie do pracy na danym stanowisku.

Pominęliśmy 2 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy