praca: Magazynier - Katowice, śląskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 227 ofert
  • Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach.
FAMUR
Katowice, śląskie
  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.
Chorzów, śląskie
  • Poszukujemy magazynierów do pracy w Centrum Magazynowym na Parku Logistycznym ProLogis w Chorzowie.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (dwie zmiany) od…
ACE Instal Sp. z o.o.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowca-magazynier.
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami przyjęcia.
  • Prace porządkowe na terenie magazynu.
Sosnowiec, śląskie
  • Praca przy załadunku oraz rozładunku towaru.
  • Atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie.
  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
Auto-Elements
  • Praca w nowoczesnym magazynie wyposażonym w system kodów kreskowych (odbiór dostaw, kontrola jakości, składowanie, wydawanie).
Max-Fliz
  • Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej.
  • Łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.
  • Aplikuj do dnia: 12-12-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
Katowice, śląskie 3 lokalizacje
14,70 zł za godzinę
  • Praca w wymiarze 5 godzin dziennie.
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • Od 14.7 do 14.7 PLN wynagrodzenie 14,70 zł/h.
Kontraktor Sp. z o.o.
  • Firma o ugruntowanej pozycji na rynku prowadzi nabór do nowego projektu "Nowa droga do zatrudnienia 60 osób biernych zawodowo- aktywizacja zawodowa osób w wieku…