praca: Magazynier Operator Wózka Widłowego - pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 31 ofert
JAS-FBG S.A.
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Tczew.
  • Numer referencyjny: MAG/PG/2019.
  • Załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym.
  • Rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego,.
Strzebielino, pomorskie
  • Wejherowska 9, 84-220 Strzebielino z dopiskiem „Magazynier/-ka operator wózka widłowego”.
  • Praktycznej umiejętności obsługi wózka widłowego – uprawnienia będą…
VGL Group
Gdańsk, pomorskie
  • Zajmował się załadunkiem i rozładunkiem samochodów za pomocą wózka widłowego.
  • Realizował transport wewnątrzmagazynowy za pomocą wózka wysokiego składowania.
WestRock
Tczew, pomorskie
  • Producent wysokiej jakości opakowań i produktów z papieru do swojego oddziału w Tczewie prowadzi rekrutację na stanowisko:
WIS W DZIK S DZIK SPÓŁKA JAWNA
  • OBSŁUGA ROZŁADUNKU TOWARÓW, KONTROLA ILOŚCIOWA, KONTROLA JAKOŚCIOWA, KONTROLA DOKUMENTACJI.
  • KONTROLA I WERYFIKACJA TOWARU NA WYJŚCIU Z MAGAZYNU.
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/19/7655.
  • Obowiązki: Praca na magazynie wysokiego składu; wypełnianie dokumentów magazynowych; jazda na wózku widłowym; rozworzenie towaru po…
NO LIMIT LOGISTYKA o/GDANSK
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT).
  • Mile widziana umiejętność pracy z systemami magazynowymi i doświadczenie w pracy w magazynach.
Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny
Gdynia, pomorskie
  • Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego.
  • Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres email Aplikuj z dopiskiem…
Nowoczesna Agencja Pracy
  • Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@personalnyserwis.com z dopiskiem Operator wózka widłowego (MAGAZYNIER) lub kontakt osobisty pod adresem Al.