praca: Magazynier M K

Filter results by:
Stanowisko
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 29 ofert

MAGAZYNIER

  • Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie.
  • Z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki…

Logistyk magazynowy (k/m)

Mirków, dolnośląskie
  • 5 lat doświadczenie na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej.
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę (praca na dwie zmiany).
  • Company: Siemens Sp. z o.o.

MAGAZYNIER (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • /miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, woj.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Tyniec Mały k. Wrocławia - magazynier/ka, kompletacja

Kobierzyce, dolnośląskie
  • Pracownik działu logistyki-magazynier/ka.
  • Lokalizacja: Tyniec Mały, k.Wrocławia.
  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Femax Sp. z o.o. Sp.K
Gdańsk, pomorskie
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem - mile widziane Obowiązki:
  • Utrzymanie porządku w obrębie magazynu.

Magazynier k/m

Polcar
Warszawa, mazowieckie
  • Praca na dwie zmiany polega na:
  • Kompletowanie towaru w oparciu o zamówienia klientów.
  • Sprawdzanie ilościowe i asortymentowe zgodności towaru z dokumentami.

Magazynier

Firma Gulajski
Zbrosławice, śląskie
  • CV ze zgodą na wykorzystywanie ich w przyszłych rekrutacjach przechowujemy przez okres 12 m-cy.
  • CV ze zgodą na wykorzystywanie ich w obecnie prowadzonej…

Komisjoner/ Magazynier (K/M)

DIWA
Niemcy, zagranica
  • "); hasError = true; } else { elementAccoutNumber.next('ul.errors').remove(); elementAccoutNumber.removeClass('error'); hasError = false; } } } if ($("div.my…

Magazynier-Natolin k. Grodziska Mazowieckiego Inter - Team

INTER - TEAM SP. Z O.O.
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego).

Magazynier (Przecław), praca na 2 zmiany

Kołbaskowo, zachodniopomorskie
  • Dołącz do Nas już dziś!