Strona 1 - 1 211 ofert
Obsługa zadań zleconych przez likwidatorów. Nie jest wymagana znajomość języków obcych. Znajomość excel, word - poziom podstawowy.
Warszawa, mazowieckie
Udzielanie bezpośredniej pomocy w ramach II linii wsparcia dla pracowników wewnętrznych. Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy;
Wsparcie Zarządu/Prezesa w codziennych zadaniach. Przygotowywanie pism i zestawień na potrzeby Zarządu. Archiwizowanie i nadzór nad dokumentacją firmy.
Kozienice, mazowieckie 4 lokalizacje
Pakowanie kosmetyków w kartony zbiorcze ,. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,.
Zakres obowiązków: - pakowanie płyt dvd do pudełek, - prace porządkowe. Oczekiwania: - gotowość do pracy zmianowej, - gotowość do pracy fizycznej, - nie…
Wsparcie administracyjne w prowadzeniu spraw osobowych, dokumentacji i bieżącej obsługi kadrowej. Obsługa platformy elektronicznych zamówień i płatności /…
Gorzów Wielkopolski, lubuskie 1 lokalizacja
Organizacja salek do spotkań biznesowych. Obsługa urządzeń biurowych w kwestii skanowania, drukowania dokumentów. Współpraca z innymi działami w firmie.
Grudziądz, kujawsko-pomorskie 14 lokalizacji
Wykonywanie wiązek elektrycznych (elementy umożliwiające sterowanie samolotem). Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
Poznań, wielkopolskie
Wspieranie kwestiach administracyjnych m.in w procesie obsługi umów dotyczących produktów, zabudowie umów w systemie. Aplikuj do nas jeśli posiadasz!
Radzyń Podlaski, lubelskie 4 lokalizacje
Kontakt z klientami zagranicznymi (w języku niemieckim). Wsparcie działu zakupów w rozmowach i negocjacjach z dostawcami zagranicznymi.