praca: Księgowy - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 1 132 ofert
Warszawa, mazowieckie
  • Chcesz nabyć doświadczenie zawodowe w dziale księgowości.
  • Księgowanie wybranych wyciągów bankowych i innych prostych transakcji finansowych.
Gotard
  • Min. 2 lat doświadczenia w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg handlowych,.
  • Umiejętności bezpośredniej współpracy z klientem,.
SPIE
  • Inne zadania z zakresu rozliczeń księgowych.
  • Rozliczanie inwentaryzacji magazynów, nadzór księgowy nad gospodarką magazynową;
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,.
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,.
  • Umowa o pracę, pełny etat.
Schaeffler Polska Spolka z.o.o.
  • Warszawa Ihre Aufgaben • Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrolę i uzgadnianie kont księgowych • Przygotowywanie miesięcznych,…
Polski Koszyk Sp. z o. o.
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu…
RESPOL Export - Import Sp. z o.o.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w księgowości umożliwiającego samodzielne wykonywanie zadań przypisanych do stanowiska,.
NAU
  • Bieżące wsparcie działu księgowości (w tym obsługa procesów księgowych).
  • Dobra znajomość zasad księgowości, zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,.
Bergerat Monnoyeur
Izabelin-Dziekanówek, mazowieckie
  • Wsparcie działu księgowości w realizacji bieżących zadań.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończony kurs księgowości.
  • W Polsce jesteśmy liderem rynku.
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym,.
  • Nadzór nad poprawnością i obiegiem dokumentacji finansowo-księgowej oraz…