praca: Księgowa - Zielonka, mazowieckie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 1 470 ofert
STENA
Warszawa, mazowieckie
  • Wystawianie faktur sprzedaży, not księgowych i obciążeniowych.
  • U NAS BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:
  • Księgowanie faktur zakupu towarów i materiałów.
wp.pl
  • Księgowanie oraz archiwizacja faktur i dokumentów księgowych,.
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w sprawie brakujących dokumentów księgowych,.
Lucky Cargo
Radzymin, mazowieckie
  • Główne obowiązki: przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie faktur, porządkowanie i archiwizacja dokumentów…
Aldesa
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego SAP (warunek konieczny) oraz dobra znajomość MS Excel,.
Benefit Systems
  • Nie obca jest Ci dobra organizacja czasu pracy?
  • Świadczeniem pomocy administracyjnej w dziale księgowości.
  • Cechuje Cię znajomość podstawowych pojęć księgowych?
„SPOŁEM” WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA
  • SPOŁEM” WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA zatrudni osobę na stanowisko Pracownik działu księgowości.
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie istniejącej od…
ABAK S.C.
  • Biuro rachunkowe, działające na rynku od wielu lat, poszukuje młodszej księgowej.
  • Miejsce pracy: Warszawa - Bielany ul.
Staff Partners
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych w systemie ERP.
  • Wprowadzanie przelewów w systemie bankowym.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Karta Multisport ( po okresie próbnym).
Rödl & Partner
  • ˗ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • ˗ nauka systemów niezbędnych do obsługi kadrowo-płacowej Klientów.
  • ˗ bardzo dobra organizacja pracy.
  • Doświadczeniem (0-2 lat) w księgowości/finansach mile widziane.
  • Contractual Legal Entity: BAT Polska Trading.
  • Application deadline: 21/03/2020.