praca: Kik

Strona 1 - 28 ofert

Sprzedawca w sklepie Kik nowa oferta

Kik Textil
Gdynia, pomorskie
  • Prezentacja towaru zgodnie ze standardami firmy,.
  • Czynny udział w tworzeniu efektywnego zespołu.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.

sprzedawca KIK Krapkowice

KIK TEXTIL
Krapkowice, opolskie
  • Zatrudnimy sprzedawców sklepu do KIK Textil na niepełny etat (1/2 lub 3/4).
  • Oferujemy umowę o pracę ,rabaty pracownicze oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę.

sprzedawca Kik TEXTIL Strzelce Op-nowy sklep

KIK TEXTIL
Strzelce Opolskie, opolskie 1 lokalizacja

Sprzedawca nowa oferta

KIK
Dzierżoniów, dolnośląskie 1 lokalizacja
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy,.
  • Dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy,.

DYREKTOR HANDLOWY

kiksc
Polska
  • Firma budowlana KIK Sp. z o.o.
  • S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko: DYREKTOR HANDLOWY.

KASJER-SPRZEDAWCA nowa oferta

Kik Textil Sp z o.o.
Legnica, dolnośląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa klienta, rozpakowywanie towaru, porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towaru WYMAGANIA:

Pomocnik Lakiernika

KiK S.C.
Gdańsk, pomorskie
  • Poszukujemy osoby najlepiej z doświadczeniem w lakiernictwie ,chcącej rozwijać swoje umiejętności i pracować w zawodzie .

KIEROWNIK BUDOWY / KIEROWNIK ROBÓT

kiksc
Polska
  • Firma budowlana KIK Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko Kierownik budowy/Kierownik robót.

sprzedawca CH Karolinka

KIK TEXTIL
Opole, opolskie

Kierownik Budowy nowa oferta

KiK INVESTMENTS
Ostrzeszów, wielkopolskie
  • Firma budowlana KiK INVESTMENTS sp. z.o.o. sp. k. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko: Kierownik Budowy.

WARSZTATOWIEC DO PRODUKCJI PREFABRYKATÓW WENTYLACYJNYCH

KIK BIS INSTALACJE BUDOWLANE BARTOSZ KWIATKOWSKI
Kielce, świętokrzyskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy produkcji prefabrykatów wentylacyjnych.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Wymagane doświadczenie zawodowe zwiaząne z produkcją…

KIEROWNIK PROJEKTU

kiksc
Polska
  • Firma budowlana KIK Sp.z o.o.
  • S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko: Kierownik projektu (budownictwo mieszkaniowe).

PRACOWNIK DS. ZAKUPU I ZAOPATRZENIA

kiksc
Polska
  • Firma KiK Sp. z o.o.
  • S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: PRACOWNIK DS.
  • Miejsce pracy: Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski.

Mechanik samochodowy

KiK S.C.
  • Od kandydata na Mechanika oczekujemy:
  • Wiedzy technicznej popartej doświadczeniem w zakresie napraw i obsługi poj. samochodowych.

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD

KiK Spółka Cywilna
Poznań, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obieranie, krojenie i siekanie warzyw, donoszenie gotowych surówek na przód restauracji, utrzymanie czystości w obrębie restauracji,…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy